Consiliere vanzari showroom Bucuresti

Daca iti doresti sa faci parte dintr-o echipa tanara, dinamica si cu un mediu placut de lucru vino in echipa noastra!
Orient Ceramic SRL angajeaza consiliere vanzari pentru punctele de lucru din Bucuresti sector 6 si sector 3.

Locatie: Showroom-uri situate in str. Valea Cascadelor si str. Mihai Bravu.

Cerinte:
Studii: minim studii medii (liceu,scoala profesionala, postliceala);
Spirit de echipa;
Seriozitate, punctualitate, implicare, atentie la detalii;
Abilitati de operare PC , MS Office;
Experienta in vanzari.

Descrierea jobului:
* Interactioneaza cu clientii si preia comenzile de marfa de la acestia;
* Inregistreaza comenzile in sistemul informatic;
* Incaseaza contravaloarea marfurilor;
* Controleaza regulat stocul de gestiune;
* Intocmeste documentatie de gestiune;
* Verifica concordanta produselor cu a documentelor;
* Se ocupa de receptia cantitativa si calitativa a produselor;

* Se face training ;

Program de lucru : Luni-Vineri, 09.00-18.30 , Sambata 09.00-14.30 .
Salariu : baza + comision din incasari / minim asigurat 2500 lei.

Daca ti se potrivesc cele de mai sus , trimite-ne un cv .
  • Adaugat La 11:05, 9 septembrie 2020
  • Vizualizari:9588
  • Numar anunt: 157355031
Raporteaza

Prin incarcarea CV-ului esti de acord ca OLX Online Services SRL sa creeze profilul tau individual de candidat bazat pe datele incluse in acesta. Poti gasi informatii detaliate despre modul in care OLX Online Services SRL prelucreaza informatiile personale in Politica de confidentialitate
Adauga fisier
Vanzator
  • Trimite mesaj
Loc de intalnire

Bucuresti, judet Bucuresti, Sectorul 6

Anunturile utilizatorului Luiza